تاریخچه تبلیغات از ابتدا تا کنون به صورت اینفوگرافیک

تاریخچه تبلیغات از ابتدا تا کنون بصورت اینفوگرافیک

تاریخچه تبلیغات

نوشتن از تاریخچه تبلیغات کار آسانی نیست چون تبلیغات به نوعی از زمان های دور بوده، هست و بی شک خواهد بود؛ شاید نتوانیم به طور دقیق بگویم که تبلیغات از کجا آمده و به کجا میرود ولی اگر تاریخچه تبلیغات را مورد بررسی قرار دهیم متوجه می‌شویم که انسان به نوعی از زمان‌های دور درگیر تبلیغات بوده است؛ از آگهی وسایل گمشده گرفته تا دوران اختراع پاپیروس در مصر، می توان نمونه های هدفمندی از تبلیغات را پیدا کرد. در دنیای کنونی بسیار مشاهده شده که تبلیغات بر کیفیت غلبه یافته و بخش اعظمی از سرمایه شرکت های بزرگ صرف تبلیغات آن ها می شود. حال بهتر است کمی با خود فکر کنیم که آیا این اهمیت تبلیغات یک شبه به وجود آمده است یا داستان متفاوت است؟ راستش را بخواهید موضوع تبلیغات ریشه در زندگی اجتماعی و ذات انسان ها دارد و از ابتدا تا کنون انسان به نوعی درگیر تبلیغات بوده است. برای روشن تر شدن موضوع در ادامه برایتان اینفوگرافیکی از تاریخچه تبلیغات آماده کردیم که دیدنش خالی از لطف نیست.

 

اینفوگراف تاریخچه‌ مختصری از تبلیغات

اینفوگراف تاریخچه‌ی مختصری از تبلیغات

 

کار ما با مبحث تبلیغات به این سادگی ها تمام نمی‌شود و در ادامه تبلیغات را از جنبه‌های مختلف به طور کامل مورد بررسی قرار خواهیم داد٬ پس با من در بخش تبلیغات سایت مداد نوکی همراه باشید.

 

 حرف آخر

مارک تواین می‌گوید: خیلی از چیزهای کم ارزش به واسطه تبلیغات صحیح، با ارزش شده‌اند.

منبع: visual.ly


فرید مسعودی
فرید مسعودی
سال‌هاست که در زمینه ایده‌یابی و آموزش خلاقیت فعالیت می‌کنم و خیلی خوشحالم که هم اکنون به عنوان نویسنده و مدرس پلتفرم مداد‌نوکی در خدمت شما هستم...

2 دیدگاه ها

  1. سلام. لینک قابل کلیکی در صفه نیست که بتونم اینفوگرافیک را ببینم. لطفا بررسی فرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Pin It on Pinterest

Shares
Share This
پلتفرم آموزش آنلاین مدادنوکی
با مدیریت تیمی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف،
به‌زودی راه‌اندازی می‌شود. برای اطلاع از اخبار سایت و وبلاگ
لطفا ایمیل خود را وارد نمایید.